۴ دی ۱۳۹۵
ساندویچ پانل
0 Comment

تلفن :

            021-44062600

           021-44068321

فکس :

           021-44070581

مشاور :

            0912-7209767

موارد پاسخگویی :

- مشاوره رایگان در زمینه خرید، اجرا و نصب ساندویچ پانل

- ارائه اطلاعات فنی و مهندسی

- اعزام نیروی متخصص به محل پروژه

- اعلام قیمت فروش، نصب و اجرا ساندویچ پانل

۴ دی۱۳۹۵
0 Comment
ساندویچ پانل
ضخامت و مشخصات فنی ساندویچ پانل

در برخی پروژه ها وزن و ضخامت سازه از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. در این مطلب به مشخصات فنی ساندویچ پانل و انواع ساندویچ پانل ها با ضخامت و وزن های مختلف میپردازیم.ساندویچ پنل ها بر اساس نوع فوم مصرفی و ورق ها در ضخامت و وزن های مختلف تولید میشوند.

ضخامت و مشخصات فنی ساندویچ پانل

ضخامت و مشخصات فنی ساندویچ پانل

ضخامت ساندویچ پانل ها بسته به ضخامت عایق مورد استفاده در آنها و ورق های رویی و زیرین آن است . در ضمن این ضخامت ها  بستگی به مقدار جابه جایی حرارتی مورد نیاز اتاق و همچنین مقدار بار فشاری یا کششی وارده بر آن دارند. ورق مورد استفاده ساندویچ پانل های ماموت اگر ورق آلوزینک پبش رنگ شده باشد ضخامت ورق ۰٫۵۵ میلی متر با رنگ های مختلف  و از نوع سوپر پلی استرکوره ای به صخامت ۲۵ میکرون در بخش بیرونی و ۷ میکرون رنگی پرایمر کوره ای در داخل می باشد . عرض ثابت ساندویچ پانل های دیواری ۱٫۱۶ متر و مفید آن ۱٫۱۴ متر می باشد . ضخامت این ساندویچ پانل ها ۴،۵،۶،۸،۱۰،۱۲٫۵و ۱۵ سانتی متر می باشد . البته طول آن ۲ الی ۱۲٫۲۰۰ متر می تواند باشد که طول ساندویچ پانل ها بسته به درخواست مشتری می باشند. در طرح ذوزنقه ای عرض ثابت ۱٫۰۸ متر با ۷ سانت اورلپ و عرض مفید ۱٫۰۱۱ متر می باشد و طول آن ۲ الی ۱۲٫۲۰۰ متر بدلخواه مشتری است .

مشخصات فنی ساندویچ پانل های دیواری ماموت در ضخامت های ۱۰ ، ۸ ، ۶ ، ۵ ، ۴ ، ۳ ، ۱۲٫۵ ، و ۱۵ سانتی متر و عرض ۱٫۱۶ متر و عرض مفید ۱٫۱۴ و پانل های سقفی ماموت در ضخامت های مختلف ۱۰ ، ۸ ، ۶ ، ۵ ، ۴ ، ۳ ، ۱۲٫۵ ، و ۱۵ سانتی متر و عرض ۱٫۰۸ متر است و طول متغیر بر حسب سفارش مشتری تولید می گردد ( حداقل طول ۲ متر و حداکثر طول ۱۳ متر است )

مشخصات فنی ساندویچ پانلهای سقفی

وزن و ضخامت ساندویچ پانل

وزن و ضخامت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی امکان نفوذ آب را از بین برده است . ضخامت ورق ساندویچ پانل سقفی ۴ الی ۱۰ سانتیمتر بوده که از نوع آلوزینک یا گالوانیزه می باشد ، به صورت دو رو ورق آلوزینک و یک رو ورق آلوزینگ از بیرون و فویل آلومینیومی از داخل می باشند.
ساندویچ پانل های سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه تولید می شوند .

مشخصات فنی ساندویچ پانلهای دیواری

انواع ساندویچ پانل های دیواری شامل ساندویچ پانل دیواری سوله ، ساندویچ پانل دیواری کارگاهی ، ساندویچ پانل دیواری اداری و مسکونی و ساندویچ پانل دیواری سردخانه ای ، ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز ، ساندویچ پانل دیواری دو رو نایلون و ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی می باشند.

پانل دیواری سوله ، کارگاهی ، اداری و مسکونی که برای پوشش دیوارها به کار می رود با ضخامت ۴ تا ۶ سانتی متر هستند . پنل ساندویچی دیواری دارای دو رو ورق آلوزینک ، دو رو گالوانیزه ، یا یکرو آلوزینک یک رو گالوانیزه می باشد .

ضخامت ساندویچ پانل

ضخامت ساندویچ پانل

محاسن استفاده از ساندویچ پانل ماموت :

  • مقاوم در برابر زلزله
  • سرعت و دقت در ساخت
  • قابلیت بازیافت مصالح و تقلیل مصالح مصرفی
  • ممانعت از اتلاف انرژی
  • از نظر اقتصادی در مقایسه با مصالح سنتی به صرفه می باشد.
  • افزایش عمر مفید ساختمان و تاسیسات

نوشته شده توسط :  مدیر ساندویچ پانل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *