arshe

تماس با ما : ۴۴۰۳۲۱۶۶-۰۲۱ ، ۴۴۰۳۳۲۴۵-۰۲۱

تماس با مشاور : ۷۲۰۹۷۶۷-۰۹۱۲

موارد پاسخگویی: مشاوره و ارائه اطلاعات فنی و مهندسی – اعزام نیروی متخصص به محل پروژه – اعلام قیمت

 محاسبه، طراحی، فروش و اجرای سقف عرشه فولادی

نصب عرشه فولادی مطابق شکل زیر انجام می گیرد:

arshefoladi

نصب ورق‌های فولادی با سرعت بالایی انجام می‌گیرد چرا که کافی است پس از چیدن ورق‌ها و پوشش دهانه‌ها، به وسیله‌ی دستگاه‌های میخکوب مخصوص، ورق‌ها را در محل نشیمن روی تیرهای سازه‌ای ثابت کردد پس از این مرحله که می‌بایست به صورت همزمان یا بلافاصله بعد از چیدن ورق‌ها انجام گیرد، گل‌میخ‌ها نصب وو  سپس آرماتوربندی و در نهایت بتن‌ریزی انجام خواهد شد.

درباره عرشه فولادی

[lptw_recentposts layout=”dropcap” post_type=”post” link_target=”new” category_id=”43″ space_hor=”5″ space_ver=”5″ columns=”1″ order=”DESC” orderby=”none” posts_per_page=”10″ post_offset=”0″ reverse_post_order=”false” exclude_current_post=”false” override_colors=”false” background_color=”#ffffff” text_color=”#ffffff” show_subtitle=”true” no_thumbnails=”show”]

فروش ، نصب و اجرای عرشه فولادی در سراسر کشور
عرشه فولادی دارای اجزای مختلفی مانند ورق ، میخ و چاشنی ، گل میخ و فلاشینگ ، آرماتور و سوله است که باید در مراحل ساخت ازاین اجزا استفاده کرد.

نصب عرشه فولادی باید توسط کادر متخصص و مجرب انجام شود در غیر این صورت خسارات جبران ناپذیری خواهد داشت. این شرکت با دردست داشتن کادری مجرب تمامی و بخش فروش قوی تمامی مراحل فروش ، اجرا و نصب این سازه را با کمترین و هزینه و بالاترین کیفیت انجام خواهد داد.

اجرای عرشه فولادی

عرشه فولادی

یکی از فاکتورهای صنعتی سازی، سرعت بالای اجرا و حذف متریال و روش های سنتی وقت گیر و پرهزینه می باشد. یکی از بخش های ساختمان که تاثیر فوق العاده ای در سرعت ساخت دارد، سقف می باشد. اگر در اجرای سقف از روش های نوین استفاده شود، پروژه در دوره زمان کوتاه و بسیار مناسبی اجرا می شود. سقف کامپوزیت عرشه فولادی(متال دك) یکی از روش های نوین اجرای سازه می باشد که امروزه طرفداران بسیار زیادی در دنیا دارد

این سقف ها سقفهایی هستند که از دو عنصر ورقه های فولادی گالوانیزه مواج (که هر موج به صورت ورقه ای شکل است)و با استفاده از آرماتوربندی و بتن ریزی روی ورقه های فولادی این نوع سقفها اجرا میگردند .

سقف عرشه فولادی(متال دك metal deck) با ورق های گالوانیزه ذوزنقه ای شکل آجدار بدون استفاده از میلگرد و حذف قالب بندی اجرا می شود.وزن این سقف نسبت به سقف های مشابه حدود۳۰ تا ۶۰ درصدکمتر می باشد و سرعت اجرای این سقف حدود۱۲ برابر بیشتر از سقف های معمولی مانند دال بتنی و تیرچه بلوک می باشد

عرشه فولادیعرشه فولادیعرشه فولادیعرشه فولادی

ساختار سقف عرشه فولادی

ساختار سقف عرشه فولادی یا خشک مدرن با ایجاد شبکه فلزی (نورد سرد) و یا با ایجاد تیرهای فرعی فلزی در داخل دهنه پل ها و تیرهای اصلی مطابق با محاسبات سازه ای با یک لایه از ورق های گالوانیزه پروفیل شده آجدار و صفحات مسلح سیمانی سبک (سمنت بورد)، ورق های، یک یا دو لایه از عایق های پشم سنگ و فوم مخصوص با لوازم نصب و اتصالات مخصوص OSP و سقف کاذب در زیر شبکه می باشد.

structure-metal-deckاین سیستم سقف دارای تکنولوژی پیشرفته و از مصالح کاراو تکنیک های نوین در صنعت ساختمان سازی روز جهان برخودار می باشد. مورد استفاده بسیار و متداول در کشورهای پیشرفته و کاربرد خیلی سریع و مطلبوب در سیستم های ساختمانی فلزی سبک دارد. این سیستم سقف در سازه های فلزی سبک با حذف تمامی مصالح سنتی مناسب ترین روش برای احداث ساختمانی های در همه ی مناطق اقلیمی و آب و هوایی می باشد.

برشگیر یا گل میخ (Stud Shear Connector) 

برشگیرها یا گل میخ‌های خاصی که در این نوع سقف استفاده می‌شود به جهت نوع مصالح و روش خاص اجرا، یکی دیگر نقاط قوت این نوع سقف محسوب می‌شود. قطر این برشگیرها حداکثر ۲۰ میلیمتر و ارتفاع آنها بسته به شکل ورق فولادی متغییر می‌باشد و در نهایت حداقل ارتفاع گل میخ بعد از نصب که از بالای ورق زوزنقه‌ای اندازه‌گیری می‌شود نباید کمتر از ۴۰ میلیمتر باشد.

2-3

این گل میخ‌ها به وسیله دستگاه جوش قوس الکتریکی خاصی که Stud Welder خوانده می‌شود به بال تیرهای سازه‌ای جوش می‌شود. این فرآیند جوشکاری می‌تواند هم به صورت مستقیم روی بال تیر سازه‌ای انجام گیرد (Direct Attach Welding) و هم از روی ورق فولادی انجام گیرد (Through the Sheet Welding) قبل از قرارگیری گل میخ یک حلقه سرامیکی در محل جوش قرارمی‌گیرد تا از حوضچه مذاب ایجاد شده در لحظه ایجاد قوس الکتریکی محافظت نماید.

مزایای سقف عرشه فولادی:

  • akamparmisحمل و نقل آسان و افزایش ایمنی اجرا و کاهش هزینه های پروژه
  • امکان اجرای ساده سقف کاذب و عبور تاسیسات از زیر سقف
  • امکان شکل دهی با توجه به پلان معماری و تعیین موقعیت دقیق داکت ها
  • حذف کامل مراحل قالب بندی و شمع گذاری
  • کاهش حجم بتن مصرفی و بالطبع کاهش ضخامت و بارمرده سقف و وزن سازه و در آخر کاهش نیروی زلزله
  • امکان اجرای همزمان و بتن ریزی چندین سقف در نتیجه صرفه جویی در زمان
  • کاهش وزن تیرهای فولادی به دلیل استفاده از گل میخ ها
  • سرعت بالای اجرایی نسبت به سقفهای تیرچه بتنی و کرومیت و بازگشت سریع سرمایه