۴ دی ۱۳۹۵
ساندویچ پانل
0 Comment

تلفن :

            021-44062600

           021-44068321

فکس :

           021-44070581

مشاور :

            0912-7209767

موارد پاسخگویی :

- مشاوره رایگان در زمینه خرید، اجرا و نصب ساندویچ پانل

- ارائه اطلاعات فنی و مهندسی

- اعزام نیروی متخصص به محل پروژه

- اعلام قیمت فروش، نصب و اجرا ساندویچ پانل

۴ دی۱۳۹۵
0 Comment
ساندویچ پانل
ساندویچ پانل اتاق تمیز

pareti-pma_dsc_8445_600اتاق تمیز یا کلین روم به مکان هایی گفته میشود که باید حداقل امکان ورود و خروج هوا وجود داشته باشد و جریان آلاینده هایی ماننده گرو غبار ، میکروبهای معلق در فضا ،بخار مایعات و … به آن وارد نشود.

مقاومت بسیار زیاد ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز در برابر خوردگی و پوسیدگی و صافی سطح آن و باقی خواص خوب آن موجب جلوگیری از جمع شدن میکروبها و باکتری ها روی آن است . در اتاق های تمیزی clean room مثل اتاق جراحی بیمارستان ، کارگاه های تولیدی دارو و تولید مواد غذایی ، کارخانجات تولیدی واکسن ها و آزمایشگاه ها ، ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز با ضخامتهای ۵ تا ۸ سانتی متر استفاده می شود که مناسب ترند.
از دیگر ویژگی های این ساندویچ پانل ها این است که مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی ، پوسیدگی ، و میکروب ها و باکتری ها دارند.

ساندویچ پانل های دورو صاف آلوزینک معمولا با ضخامت های ۰٫۶ و ۰٫۷ میلیمتر قابل تولید می باشد.عایق به کار رفته نیز می تواند پلی اورتان یا پلی استایرن باشد که امروزه پلی اورتان بدلیل خواص عایق بودن و مقاومت بالا بشتر استفاده می شود.ساندویچ پانل های دوطرف صاف ماموت با عرض ثابت ۱٫۰۴۵ متر مربع و طول دلخواه عرضه می گردد.

ساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندویچ پانل اتاق تمیز

نوع خاصی از ساندویچ پانل های دوروصاف مدل ضدحریق می باشد که دو دو کلاس b1و b2 تولید می گردد. گرید b1 یا PIR PIR در زمان آتش سوزی قطره های آتش زا و ذرات شعله ور را ایجاد نمی کند و سبب گسترش آتش نمی شود.

کاربرد های ساندویچ پانل اتاق تمیز:

از جمله کاربرد های این پانل در کارگاه های تولیدی مواد غذایی ، تولید دارو ، ازمایشگاه ها ، تجهیزات بیمارستانی مثل اتاق عمل و جراحی و … است

 

ضخامت این پانل ها بسته به کاربرد آن از ۴ تا ۱۵ سانتی متر است

نوشته شده توسط :  مدیر ساندویچ پانل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *